Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Про ліцей

Дата: 16 липня 2022 о 18:48, Оновлено 16 липня 2022 о 18:48
Автор: Гук О. І.

Київський спортивний ліцей — ліцей міста Києва, володар багатьох престижних спортивних нагород. Заснований 1977 року, засновником ліцею є Київська міська рада . В ліцеї навчається 320 учнів. Вступ до навчального закладу здійснюється на основі конкурсного відбору.

На час свого заснування в 1977 році ліцей мав назву «Київська середня загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю».

Відповідно до наказів Міністерства освіти України, Головного управляння освіти м. Києва та відділу освіти Жовтневого району м. Києва школу було реорганізовано в Київське училище олімпійського резерву (1990 р.), в Київське училище фізичної культури (1992 р.), а в 1995 році, наказом Головного управління освіти м. Києва від 31.08.1995 р. № 169 училище було перейменовано в «Київський спортивний ліцей-інтернат» з наданням ліцензії на право здійснення освітньої діяльності (рішення колегії з ліцензування закладів нового типу Головного управління освіти м. Києва від 21-23 червня 1995 року, (протокол № 1).Закладу було затверджено спортивну спеціалізацію з баскетболу, волейболу, гандболу, веслування академічного, веслування на байдарках і каное та з інших видів спорту (учні додаткового контингенту), яких потребують збірні команди м. Києва та України.

Головним завданням ліцею — є виховання та навчання талановитих, спортивно обдарованих, фізично розвинених учнів — патріотів своєї Держави, спроможних представляти Україну на міжнародних змаганнях найвищого рівня, та здобуття вихованцями закладу повної загальної середньої освіти.

Учні ліцею навчаються в 13 класах, що відповідає наповнюваності навчальних класів у навчальних спортивних закладах.

У 2021 році було прийнято рішення про зміну назви ліцею з "Київський спортивний ліцей-інтернат" на "Київський спортивний ліцей", а у 2022 році це рішення вступило у силу.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.